KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10234163

nr 1023 4163

Ernst Hällgren

(1889-1944), Sverige

Etsningar, 2 st. Ernst Hällgren, Stockholmsmotiv, signerade, 17x24

Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 mars 2016
kl 19:21:34

3/3 16:34:23 1      Vinnande bud

Ernst Hällgren

Läs mer om Ernst Hällgren